poniedziałek, 3 października 2011

Nail Art, X&D Water Decals

Some time ago I got to review the water decals from the company KKcenterHK. I chose the pattern of X&D-97#. Lovely tulips :) I could not wait to test. And unfortunately but I was a little disappointed. Pattern was lovely. From the back of the package is a pictorial guide, which non-oriented in the subject will certainly help. I started by saying that little sticker cut to the size of my fingernail. To facilitate the measurement of the nail I used paper tape. Sticker nicely moving away from paper. A little at first did not want to be where it should, but eventually I convinced her: P But I must say that it became some folds although I was veeery thought. At the end everything covered with the top. And here is my second disappointment. Under the influence of top, edges a little raised, and I had the impression that cracked like a sticker. Up close, not very cool effect. But from far away it created an impression :)

Jakiś czas temu dostałam do recenzji naklejki wodne od firmy KKcenterHK. Wybrałam wzór X&D- 97#. Prześliczne tulipanki :) Nie mogłam się doczekać testu. I niestety ale trochę się zawiodłam. Wzór był przeuroczy. Z tyłu opakowania jest obrazkowa instrukcja obsługi, co niezorientowanym w temacie na pewno pomoże. Zaczęłam od tego, że naklejki trochę przycięłam do wielkości moich paznokci. Aby sobie ułatwić mierzenie paznokcia użyłam papierowej taśmy klejącej. Naklejka ładnie odchodziła od papierka, Trochę z początku nie chciała zostać tam gdzie powinna ale końcu ją przekonałam :P Muszę jednak stwierdzić, że zrobiło mi się kilka fałdek mimo, że baaardzo uważałam. Na koniec pokryłam wszystko topem. I tu moje drugie rozczarowanie. Pod wpływem topa brzegi trochę się podniosły i miałam wrażenie, że naklejka tak jakby popękała. Z bliska niezbyt fajny efekt, ale z daleka robiło wrażenie :)

This product was made ​​available to me for review by the KKcenterHK company.
Ten produkt został mi udostępniony do recenzji przez firmę KKcenterHK
.

6 komentarzy:

 1. a moim zdaniem nawet z bliska wyglądają super :) pewnie trzeba nabrac w prawy w stosowaniu tego, ale robią wrażene

  OdpowiedzUsuń
 2. wszędzie ostatnio pełno tych naklejek.. Chyba muszę wreszcie sama spróbować.. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem czemu marudzisz na zdjęciach wygląda świetnie :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 5. @Bzeltynka, pewnie masz rację :) teraz już wiem co zrobić aby wyszło jeszcze lepiej :P kluczowe jest jednak przycięcie.

  @Yasinisi, to prawda :D dużo polskich bloggerek je dostało :)

  @hatsu-hinoiri, dzięki :) ale sama wiesz, zawsze mogło być jeszcze lepiej :P

  @Anonimowy, ten komentarz usunęłam bo był to spam, jeśli chcecie się podzielić linkami proszę piszcie takie rzeczy w mailu.

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...