wtorek, 11 października 2011

Nail Art, Blue Stripes

I decided to develop my patterns ability :P I'm starting with something simple. Strips and french. For french I used white lacquer China Glaze, Snow, and Essie, BBF Best Boyfriend. A fantastic set for this type of manicure. :) I used to stripe Catrice, Up in the Air and some silver glitter in the form of a liner without a name and brand :P I think came out quite lovely, and how you like it?

Postanowiłam rozwijać swoje wzorkowe możliwości :P Zaczynam od czegoś prostego. Paseczki i french. Do french użyłam białego lakieru China Glaze, Snow oraz Essie, BBF Best Boyfriend. Fantastyczny zestaw do tego typu manicure. :) Do paseczków użyłam Catrice, Up in the Air i jakiegoś srebrnego brokatu w formie linera bezfirmowego :P Moim zdaniem wyszło całkiem uroczo, a Wam jak się podoba?


19 komentarzy:

 1. Wow :) śliczne, bardzo mi się podobają :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ślicznie, bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo delikatnie i subtelnie :) kojarzy mi się z zimą

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo, ale to bardzo mi się podoba! Ja raczej nie mam cierpliwości do frencha, a co dopiero do takich ładnych zdobień ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo ładnie, zwłaszcza te srebro ślicznie wyglada:)

  OdpowiedzUsuń
 6. jaki piękny frencz =D

  OdpowiedzUsuń
 7. o jak ładnie! też tak chcę! ;-D

  OdpowiedzUsuń
 8. O wow! Nieźle to wygląda, naprawdę! Szacunek z powodu precyzji wykonania - dla mnie to za duży poziom abstrakcji, więc tym bardziej doceniam :o)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wyszło ślicznie, elegancko i dokładnie =)

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...