piątek, 28 października 2011

Make Up Store, Ǻsa

Well ... I will write so. Lacquer as usual, quality is excellent. Color me enthralled in the store. I looked at the bottle and I thought it would be nice. But ... After applying it on the nails, so I was not thrilled ... Generally I did not like at all. Somehow this does not match the color of my skin and so it looked awfully strange ... It may also question the fact that I chose a bad lacquer as a base, too little opaque. I used Essie, BBF Best Boyfriend.

Cóż... Napiszę tak. Lakier jak zwykle jest świetnej jakości. Kolor i wykończenie zauroczyły mnie w sklepie. Patrzyłam na butelkę i myślałam, że będzie piękny. Ale... Po nałożeniu go na paznokcie, nie byłam już taka zachwycona... Generalnie nie podobał mi się w ogóle. Jakoś ten kolor nie pasuje do mojej skór i przez to wyglądało to strasznie dziwnie... Może to też kwestia tego, że wybrałam zły lakier jako bazowy, za mało kryjący. Użyłam Essie, BBF Best Boyfriend.2 coats + base lacquer + base | 2 warstwy + lakier bazowy + baza

18 komentarzy:

 1. I think it looks great. I love these microshimmer-miniglitter polishes. And I like it when nudes don't match your skin tone exactly. I always feel like I look dead when they do.

  OdpowiedzUsuń
 2. O rany, a mi się właśnie strasznie podoba taki! Może na kremowej bazie byłby jeszcze lepszy, ale moim zdaniem, daje radę :> A kolor niełatwy, mało jest karnacji, które świetnie wyglądają w kolorach z żółtym podbiciem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się ten kolor. Zwłaszcza na paznokciach prezentuje się ślicznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. mi również się podoba, taki subtelny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lakier piękny. Nie poddawaj się i następnym razem spróbuj na innej bazie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Choć nie przepadam za takimi kolorami, bo u mnie po prostu źle wyglądają ten mi się podoba i uważam, że ładnie wygląda na Twoich paznokciach. Ale wiadomo to Ty musisz się czuć w nim dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajnie wygląda, mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 8. o, identyko jak chg knotty :) tylko knotty chyba lepiej kryje :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Mi się kolorek bardzo podoba, tylko to krycie. ;/

  OdpowiedzUsuń
 10. Wygląda tak troszkę nijako, ale w sumie w kategorii delikatny błysk miałby szansę zgarnąć jakieś wyróżnienie. I zdecydowanie daj mu drugą szansę na innej bazie - myślę, że ten lakier może Cię jeszcze pozytywnie zaskoczyć ;).

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...