czwartek, 19 maja 2011

Orly, Quite Contrary Berry

As the session begins with a slow start I suffer from lack of time. At the weekend I had a birthday and as a gift I take a certificate in German language skills. But a day later came a package with my water decals :D I could not wait to try. But first I introduce the paint. This is my favorite among the creme. It is perfect. Overlaps as a dream. It has a nice color. Such a dark mucky little roses. And it dries quickly. Definitely my favorite among the creme.

Ponieważ zaczyna się powoli sesja to zaczynam cierpieć na brak czasu. W weekend miałam urodziny i w ramach prezentu zdawałam certyfikat z niemieckiego. Ale za to dzień później przyszła paczuszka a w niej moje naklejki wodne :D nie mogłam się doczekać aż spróbuję. Ale najpierw przedstawię lakier. To mój ulubieniec pośród creme. Jest idealny. Nakłada się jak marzenie. Ma przyjemny kolor. Taki ciemny trochę przybrudzony róż. A schnie błyskawicznie. Zdecydowanie faworyt wśród creme.
światło dzienne, 3 warstwy + baza
day light, 3 coats + base


And because it managed to pass this exam :D It decided to make a little fun and try out the stickers. Already after the first time I know that I like this way of decorating. Hardly can see that something is stuck. And the stickers have very beautiful patterns. I bought mine in the online store Alpha Nail Stylist. They are very nice decorations and simple to use. These pink flowers can be purchased HERE. I highly recommend it.

A ponieważ udało się zdać ten egzamin :D To postanowiłam zrobić sobie małą przyjemność i wypróbować naklejki. Już po pierwszym razie wiem, że lubię ten sposób zdobienia. Prawie w ogóle nie widać, że coś jest naklejone. I te naklejki mają bardzo piękne wzory. Ja moje kupiłam w internetowym sklepie Alpha Nail Stylist. Są to bardzo przyjemne ozdoby i prosie w użyciu. Te różowe kwiatuszki można nabyć TUTAJ. Gorąco polecam.
światło dzienne, 3 warstwy + naklejki wodne + baza + top
day light, 3 coats + water decals + base + top coat

3 komentarze:

  1. Ślicznie wyglądają te nalepki, świetnie pasują kolorystycznie *.*

    OdpowiedzUsuń
  2. dziękuję :D pokochałam te naklejki :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Zostałaś otagowana :) http://moody-gingers-stuff.blogspot.com/2011/05/tag-top-10-award.html

    OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...