środa, 4 maja 2011

Make Up Store, Therese

The first painting after the coming back :D My choice fell on the news in my collection, namely on Therese from Make Up Store. The color is divine. This is dark blue with blue and silver flecks. It reminds me the storm clouds on a summer day. Applying was sensational. I put on four layers of color to show its best. In my opinion, it's enough to fully cover 2 or 3 layers, depending on the thickness.

Pierwsze malowanie po majówce :D mój wybór padł na nowość w mojej kolekcji a mianowicie na Therese z Make Up Store. Kolor jest boski. Taki ciemny niebieski z niebieskimi i srebrnymi drobinkami. Kojarzy mi się z burzowymi chmurami w letni dzień. Nakładał się rewelacyjnie. Ja nałożyłam cztery warstwy aby pokazać kolor jak najlepiej. Moim zdaniem do pełnego pokrycie wystarczą 2 albo 3 warstwy w zależności od grubości.

światło dzienne, 4 warstwy + baza
day light, 4 coats + base

10 komentarzy:

 1. Jak mi się podoba Twój kształt paznokci! *.*
  Kolor śliczny, bardzo lubię takie przykurzone odcienie.

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję :D ja zawsze zachwycam się twoimi paznokciami na klubie lakierowym, zdecydowanie powinnaś prowadzić swojego bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. O mamo, jaki piękny! Chcę go, koniecznie! Gdzie to cudo można kupić?

  OdpowiedzUsuń
 4. Hehe, bardzo mi miło :) W sumie zastanawiam się nad blogiem, ale nie wiem, czy będę miała czas regularnie go prowadzić, nie wiem jaką dać nazwę, nie wiem, czy miałby być tylko paznokciowy, czy ogólnie o kosmetykach... Dużo mam kwestii do przemyślenia, ale założenie bloga coraz bardziej mnie kusi ;))

  OdpowiedzUsuń
 5. Nola, kupić go można w Make Up Store np w Warszawie w Promenadzie

  Paramore, co do bloga to jest to łatwiejsze niż by się mogło wydawać, na początku też nie byłam przekonana ale na razie jakoś idzie :D Fakt faktem zabiera to trochę czasu ale ile potem satysfakcji :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda, ze zupełnie mi nie po drodze do Warszawy :( A bywasz tam, czy ewentualnie mogłabym poprosić Cię o pomoc w zakupach, jeśli to nie problem?

  OdpowiedzUsuń
 7. Nola, koło Promenady przejeżdżam codziennie więc to żaden problem. Szczegóły możemy omówić drogą mailową.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzięki ogromne! Napisałam maila :)

  OdpowiedzUsuń
 9. OMG!! I had this polish in my hands for 20 min. but just couldn't pay the 15 euros for it! Still thinking about getting it now... :-P Looks great on you!

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...