wtorek, 9 grudnia 2014

Salon Perfekt, Playful Plum

Ostatnio na nowo polubiłam się z ciemnymi lakierami. Jakoś tak wyglądają elegancko :) A może to pogada tak nastraja... sama nie wiem, ale wiem za to, że lakiery SP są bardzo fajne. Jakościowo są jak bardziej godne polecania i kolorystycznie każdy wyciągnie coś dla siebie.2 coats + base + top | 2 warstwy + baza + top

5 komentarzy:

 1. bardzo fajny kolor wykończenie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny kolorek, faktycznie dobry na jesienno-zimową pogodę ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ładny lakier ;) typowo jesienny ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Hello! I would like to open cosmetology salon. Do you have an experience in this business? There are too many options in beauty salon equipment. Could you give me an advise? What companies are more reliable to buy 7 in 1 professional diamond microdermabrasion machine and Rf tripolar cavitation machine?

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne paznokcie. Polecam również zacząć stosować olej rycynowy na płytki paznokci i skórki. Niestety często przy manicure i malowaniu się o tym zapomina. Polecam przeczytać artykuł https://ekosmetyczki.pl/porady/olej-rycynowy-na-paznokcie/ Mam nadzieję że się przyda.

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...