niedziela, 26 października 2014

Born Pretty Store - Nail Stickers Chinese Painting Blue Flower E141

Jakiś czas temu dostałam do recenzji naklejki ale niestety nie wodne. A szkoda, bo wzór bardzo ładny ale do noszenia się to nie nadaje... Ale od początku.

To typowe naklejki na paznokcie, niestety ich wykonanie pozostawia dużo do życzenia. Postępowałam zgodnie z instrukcją, delikatnie odlepiłam naklejkę, przyłożyłam do paznokcia i kilka razy dociskałam, a w zasadzie kilkanaście razy. A na koniec "dla lepszego efektu" położyłam top. I to był gwóźdź do trumny. Jednym słowem dupa a nie lepszy efekt. 

Naklejki są twarde, sztywne i nie współpracują. Po nałożeniu topu boki zaczęły odłazić i to nie nadawało się do pokazania ludziom. Zdjęcia zrobiłam, oceńcie sami. Potem jeszcze chciałam ratować frencha i postanowiłam odkleić to cholerstwo ale wcale nie chciało zejść. Nawet po zmywaniu zmywaczem, musiałam resztki zdrapywać. Na pewno nie jest to godne polecenia.

Źródło

Availability | Dostępność: HERE | TUTAJ
This product was made ​​available to me for review by the Born Pretty company. 
Ten produkt został mi udostępniony do recenzji przez firmę Born Pretty.

4 komentarze:

 1. No proszę.. Ja jak dotąd nie miałam jeszcze problemu z żadnymi ich naklejkami.. Szkoda, bo sam wzór jest całkiem ładny..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To może ja trafiłam na jakąś felerną sztukę i miałam po prostu pecha...

   Usuń
 2. Ja mam tak z prawie każdymi naklejkami..:(

  OdpowiedzUsuń
 3. miałam podobny problem z naklejkami zakupionymi na allegro. wg instrukcji powinnam zamoczyć je w wodzie i przykleić do płytki paznokcia - wiadomo. problem pojawił się w momencie kiedy naklejki te nie trzymały się paznokcia. Jeśli ktoś trafi na wodne naklejki i taki problem to ja rozwiązałam to tym, że przykładałam odmoczone naklejki na lakier top i wyglądało to dobrze :)

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...