czwartek, 27 lutego 2014

Pielęgnacja, Balsamy ManiFru

Dzisiaj Tłusty Czwartek, mam nadzieję, że każdy zjadł dzisiaj przynajmniej trzy pączki, bo wiecie... Pierwszy jest na szczęście, drugi na pieniądze a trzeci na miłość, jeśli jeszcze komuś się nie udało zapolować na trzy to jeszcze macie czas :P

Post o pielęgnacji. Z poprzednich targów jesiennych Beauty Fromu wróciłam z dwoma balsamami Mani Fru. W dużej butelce (250ml) z pompką jest balsam Porzeczka i Żurawina, który ma za zadanie nawilżać i poprawiać jędrność skóry. Natomiast ten mniejszy (75ml) to Mango i Brzoskwinia, który chroni, nawilża i poprawia kondycję skóry.

Generalnie wg producenta, balsamy nadają się na każdą chwilę i w każdych warunkach. Z tym się zgodzę, próbowałam i na co dzień i pod parafinę i po sprzątaniu (gdy czuję, że od środków do czyszczenia moja skóra aż się kurczy) używałam go w domu i pracy, więc w zasadzie wszędzie :)

Zdecydowanie wygodniej używa się tej butelki a pompką, ponieważ dozuje odpowiednią ilość balsamu, natomiast z drugą butelką jest wygodniej w torebce, same wiedzie, jest mniejsza. Mega szybko się wchłania i pozastawia przyjemne uczucie chronienia skóry ale nie jest tłusty. Nadaje się np. do pracy przy komputerze, klika chwil i już można spokojnie wrócić do pracy. I jest wydajny, potrzeba nie wielkiej ilości aby odczuć ulgę. Jak gdzieś traficie na te balsamy to polecam.


Availability | Dostępność: HERE | TUTAJ

This product was made ​​available to me for review by the Mar - Kos company. 
Ten produkt został mi udostępniony do recenzji przez firmę Mar -Kos.

3 komentarze:

 1. Natychmiast się poprawiłam i zjadłam trzeci pączek ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo dobrze :) trzeba sobie w życiu pomagać, a skoro to tak nie dużo kosztuje :P

   Usuń
 2. u mnie wciąż trwa Walentynkowy konkurs - Serdecznie Zapraszam :))
  mybeautyjoy.blogspot.co.uk/2014/02/walentynkowy-konkurs-rozdanie.html

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...