wtorek, 2 sierpnia 2011

Essie, Brazilant Collection 2011, Smooth Sailing

In my hands came up almost the entire summer collection from Essie - Brazilant 2011. I will begin a review from the Smooth Sailing. So I look at this lacquer and I think how to describe it :) I think it's one of the most beautiful blue I had on the nails. Is ideal. Of the nail is a hundred times better than in the bottle. It's a wonderful tone that is very difficult to describe. As the lake after the rain. He has a silver and blue shimmer. To all fans of blues I highly recommend.

W moje ręce wpadła prawia cała kolekcja letnia od Essie - Brazilant 2011. Zacznę recenzję od Smooth Sailing. Patrzę tak na ten lakier i myślę jakby go opisać :) Moim zdaniem to jeden z najpiękniejszych niebieskich jaki miałam na paznokciach. Jest wprost idealny. Na paznokciach jest sto razy lepszy niż w butelce. To cudowny odcień, który bardzo trudno opisać. Jak jezioro po deszczu. Ma w sobie srebrny i niebieski shimmer. Wszystkim wielbicielom niebieskości gorąco polecam.


daylight, 2 coats + base + top
światło dzienne, 2 warstwy + baza + top

4 komentarze:

 1. Kusisz po raz kolejny pięknym niebieskim odcieniem:) Też myślę że na pazurkach wygląda o niebo lepiej niż w buteleczce. Cudo.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nieee no, kobieto, nie dobijaj mnie! ;D Mam ten lakier na wishliście i po tym, jak ostatnio widziałam go w Douglasie, to śni mi się po nocach! Najgorsze jest to, że na transdesign jest chwilowo niedostępny, a planowałam tam zakupy :/ Chyba będę musiała zdać się na VB, bo muszę go mieć *.*

  btw ślicznie Ci w nim ;))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładnie prezentuje się na paznokciach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. @jjjustii, to zdecydowanie piękny niebieski

  @Paramore, Mój też jest z VB. Mam zestaw mini. Wszystkie są słodkie :D

  @angees, dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...