piątek, 26 sierpnia 2011

China Glaze, Metro Collection 2011, Westside Warrior

The autumn collection, and lacquer is in autumn color. Westside Warrior has a dirty green color and cream finish. It overlaps quite well and dries quickly. Once the green at all I did not like. And now already all colors are mine :P I think this green should be most appealing, is toned down.

Jesienna kolekcja to i lakier w jesiennym kolorze. Westside Warrior ma brudno zielony kolor i kremowe wykończenie. Nakładał się dobrze i dosyć szybko schnie. Kiedyś zielone w ogóle mi się nie podobały. A teraz to już wszystkie kolory są moje :P Ten zielony też myślę, że większości powinien się podobać, jest stonowany. 3 coats | 3 warstwy

5 komentarzy:

 1. bardzo ładny kolor :) na jesień idealny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo jesienny klimat! idealny na nadchodzące miesiące!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię zielenie na paznokciach, chociaż w takich tonach jeszcze nie mam. Chyba będę musiała to nadrobić, bo ten wygląda świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny, muszę go kupić, jako fanka zieleni oczywiście ;D

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...