sobota, 6 sierpnia 2011

Comparison: Meet Me at Sunset & Braziliant

I do it because the stencil comparison of these colors came to me very similar. And for the undecided I decided to compare them:) 
The first difference is immediately cast in his eyes. It is the color. Meet Me at Sunset (MMAS) is orange with a touch of red. However Braziliant (B) is a clean, vibrant shade of orange. 
Then, they are different in finish. MMAS is a creme and in live (because I do not see in the picture) is a little bit of jelly. While B has a typical type of frost finish. 
And probably most important. Application. MMAS overlap really cool. While B would not be evenly applied, leave streaks and opacity as in the photo was needed 3 layers. 
Well. Now you know everything:) Which one you like more?

Robię to porównanie bo na wzorniku kolory te wyszły mi bardzo zbliżone. I dla niezdecydowanych postanowiłam je porównać :)
Pierwsza różnica rzuca się od razu w oczy. Jest to kolor. Meet Me at Sunset (MMAS) to pomarańcz z odrobiną czerwieni. Natomiast Braziliant (B) to czysty, żywy odcień pomarańczowego.
Następnie różnią się wykończeniem. MMAS to creme a na żywo (bo na zdjęciu nie widać) jest odrobinę jelly. Natomiast B ma typowe wykończenie typu frost.
I chyba najważniejsze. Nakładanie. MMAS nakładał się na prawdę super. Natomiast B nie chciał się równo nałożyć, pozostawiał smugi i do krycia jak na zdjęciu potrzeba było 3 warstw.
Cóż. Teraz wiecie już wszystko :) który bardziej Wam się podoba?daylight | światło dzienne
Meet Me at Sunset, 2 coats | 2 warswy
Braziliant, 3 coats | 3 warstwy

5 komentarzy:

 1. pazurki ładne, ale kolor nie mój ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim faworytem jest Meet Me at Sunset :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Meet Me at Sunset mnie urzekł. Śliczny jest. Kiedyś nienawidziłam pomarańczu, a teraz mam jakąś manię na pomarańczowe lakiery;)

  OdpowiedzUsuń
 4. obydwa są piekne!! ostatnio nawet miałam pomarańcz na pazurkach, choć do tej pory twierdziłam, że to nie dla mnie ;)

  www.guinessi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. MMAS jest bardziej w moim guście :D

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...