piątek, 19 sierpnia 2011

China Glaze, Metro Collection 2011, Concrete Catwalk

Concrete Catwalk is another lacquer from Metro collection from CG. Color really reminds concrete or asphalt, it is a dark gray. Lacquer has one of my favorite finishes - creme. Overall, I like it all finishes :P The consistency is just right, to impose a fine.

Concrete Catwalk (w wolnym tłumaczeniu betonowy wybieg) to jeszcze jeden lakier z kolekcji Metro od CG. Kolorz rzeczywiście przypomina beton albo asfalt, to ciemny szary. Lakier ma jedno z moich ulubiony wykończeń - creme. W sumie to lubię wszystkie wykończenia :P Konsystencja jest w sam raz, nakładał się dobrze. 2 coats | 2 warstwy

10 komentarzy:

 1. Swietny jest, tylko zostanawiam sie ile mam juz podobnych, hehe...chyba go sobie odpuszcze jednak, ale piekny jest!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie przepadałam za szarościami na paznokciach, ale ostatnio się przekonałam do nich. Ten nowy China Glaze ma bardzo ładny odcień :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aż się dziwię teraz sama sobie, że gdy zastanawiałam się które lakiery z nowej kolekcji CG wziąć, to ten mi jakoś w oko nie wpadł... A kurczę fajny jest, a nawet bardzo fajny:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Aach, śliczny jest! A tak z ciekawości, gdzie zamawiasz lakiery China Glaze? Bo widzę coraz więcej ładnych odcieni, może się skuszę jednak na zamówienie.

  OdpowiedzUsuń
 5. @Angiotensyna, Metro mam z ebay a tak to najczęściej korzystam z sklepu internetowego victoriabeauty.

  OdpowiedzUsuń
 6. ladny kolor, a kremy tez lubie bo sie trzymaja najdluzej

  OdpowiedzUsuń
 7. No i znowu nie mogę się przyczepić, bo uwielbiam takie kolory :> Jak zwykle wspaniale to na Tobie wygląda, kurczę :oP

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepiękny kolor:D Niedługo go zamówię:D

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...