wtorek, 23 sierpnia 2011

China Glaze, Metro Collection 2011, Loft-y Ambitions

You know what was my first thought about this lacquer? That Loft-y Ambitions is a classic lacquer for any occasion. Color reminds me of dry red wine :) It's like the red with a hint of bronze. With a frost finish very well be imposed.

Wiecie jaka była moja pierwsza myśl na temat tego lakieru? Że Loft-y Ambitions to klasyczny lakier na każdą okazję. Kolor najbardziej przypomina mi wytrawne, czerwone wino :) To tak jakby czerwień z odrobiną brązu. Dzięki wykończeniu typu frost bardzo dobrze się nakłada. 2 coats | 2 warstwy

5 komentarzy:

  1. No to rozpływam się po raz kolejny nad lakierem z tej kolekcji. Cudowny kolor czerwonego wina.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie lubię takich kolorów. Jestem chyba jedyną kobietą na świecie, która nienawidzi barw wiśni, burgunda, bordo :o( On aż tak dobrze wygląda na Tobie czy to światło? Bo z odcieniem skóry wygląda idealnie, a to wcale nie jest takie oczywiste! Poproszę Warriora albo Trendsettera :oDD

    OdpowiedzUsuń
  3. @Pani Skeffington, ciężko mi odpowiedzieć bo kolor zależy od monitora :P Warrior i Trendsetter też będzie :)

    OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...