czwartek, 5 lipca 2012

Cuticle Eliminator


Some time ago (long time ago), you described the sensational fluid to heel. HERE And today I want to introduce you to the cuticle fluid. Overall a brilliant product. Allows you to easily remove unwanted skin with a fingernail. The liquid softens the skin and helps postponement. You have to remember that it applied to intact skin. I used many preparations, but now with this I am most pleased. Besides the cuticle attacking the nail slower :). The use of such inventions?

Jakiś czas temu (dawno) opisywałam Wam rewelacyjny płyn do pięt. TUTAJ A dzisiaj chcę Wam przedstawić płyn do usuwania skórek. Generalnie genialny produkt. Pozwala z łatwością usunąć niechcianą skórkę z paznokcia. Płyn zmiękcza skórkę i ułatwia odsuwanie. Trzeba pamiętać aby go nakładać na nieuszkodzony naskórek. używałam już wielu preparatów ale z tego jestem najbardziej zadowolona. Poza tym skórki też wolniej atakują paznokieć :). Używacie takich wynalazków?


I have video on how to use this preparation :) (this is one movie for both preparations)

I jeszcze filmik jak używać tego preparatu :) (jest jeden filmik do obydwu preparatów)Availability | Dostępność: HERE | TUTAJ

This product was made ​​available to me for review by the Beauty - Flo company.
Ten produkt został mi udostępniony do recenzji przez firmę Beauty - Flo.

2 komentarze:

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...