środa, 28 grudnia 2011

Callus Eliminator

Today post is perhaps little associated with lacquers, but somehow connected with nails and specifically with the pedicure. To have nice feet you have to take care not only about the nails but also on the heel. I got a great product to the test. Callus Eliminator is a product that helps remove dead epidermis from heels. And it works like a dream: D I now have a heel like baby's bottom: P Zero hard dead epidermis. Nothing! And all in just 7 minutes. It was worth: P You can buy this product in two variants, 29ml HERE and 118ml HERE. And even video on the manufacturer's website how use this product HERE.

Dzisiaj post jest może mało związany z lakierami ale poniekąd wiąże się z paznokciami a konkretnie z pedicure. Aby stopy były ładne to trzeba zadbać nie tylko o paznokcie ale też o pięty. Dostałam do testu świetny produkt. Callus Eliminator to preparat, który ułatwia zdejmowanie martwego naskórka z pięt. I działa jak marzenie :D Mam teraz pięty jak pupka niemowlęcia :P Zero twardego martwego naskórka. Nic! A wszystko tylko w 7 minut. Warto było :P Można kupić ten produkt w dwóch wariantach 29ml TUTAJ i 118ml TUTAJ. A i jeszcze filmik na stronie producenta jak użyć tego produktu TUTAJ.

This product was made ​​available to me for review by the Beauty - Flo company.
Ten produkt został mi udostępniony do recenzji przez firmę Beauty - Flo.

4 komentarze:

 1. Nie używałam nigdy takiego wynalazku :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze wiedzieć, zawsze mam problem w okresie letnim jak sobie radzić z piętami.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe i do tego cena do przeżycia. Ale nie polecam oglądania filmiku przy obiedzie XD

  OdpowiedzUsuń
 4. łoo, też go mam ale jeszcze nie zdążyłam użyć :)

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...