wtorek, 3 lipca 2012

Nail Tek, Hydration Therapy, Fawn Over Me

I want to tell you my friends that I defended my thesis!!!!! I am so proud of myself and I finish my studies with 5 on the diploma :) And besides, the camera came back from his misery and is alive :) So I will show you who accompanied me in this time of stress and success :)

It is a charming business Nail Tek. It imposed a fine but without the craziness :) it has a nice color, nails look neat and unobtrusive. So for those moments of life as mine it was just in time :) Today I have a day full of joy :) I hope that you also have to be happy today :)


Chcę Was moi kochani poinformować, że obroniłam się!!!!!!!!!!!!! Jestem z siebie taka dumna i kończę studia z 5 na dyplomie :) A poza tym aparat wrócił z swojej niedoli i jest żywy :) Więc pokażę Wam kto taki towarzyszył mi w chwili stresu i sukcesu :)

Jest to uroczy biznesowy Nail Tek. Nakładał się fajnie ale bez szaleństwa :) Kolor ma przyjemny, paznokcie wyglądają na zadbane i nie rzuca się w oczy. Więc na takie momenty życia jak mój był w sam raz :) Dzisiaj mam dzień pełen radości :) Mam nadzieję, ze i Wy macie się dzisiaj z czego cieszyć :)3 coats + base + top | 3 warstwy + baza + top

13 komentarzy:

 1. Uwielbiam takie kolory i samą markę z resztą też:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aaa, brawo, brawo, BRAWO! :D Gratulacje! :*
  Pewnie zapowiada się szalone świętowanie :D
  Kolor piękny, ale ja wolę Twoje paznokcie w... moich ukochanych niebieskościach (co za nowość :P).

  OdpowiedzUsuń
 3. Na obronę w sam raz ;>
  Oczywiście wielkie gratulacje :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! ;p
  Śliczny kolor. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. zdecydowanie wolę żywsze kolory :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję :) wielkiego świętowania nie ma... Kieliszek szampana i tyle :P jutro do pracy trzeba wstać :P Ale za to cały dzień mam wielki uśmiech na twarzy :D

  OdpowiedzUsuń
 7. gratulacje!!! a kolor w sam raz na taką okazję :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje, pani magister?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie :P na razie licencjat ale za dwa lata :P Zawsze to pewien etap zakończony

   Usuń
 9. Gratuluje obrony! Dzien pelen radosci, co? Mysle, ze moj dzien pelen radosci (po obronie mgr) sasiedzi z mieszkania studenckiego wspominaja do dzis :D

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...