sobota, 21 lipca 2012

Goodbye Make Up Store

Unfortunately, but the end of July Make Up Store will stop working in Poland. Shop at the Promenada in Warsaw will be closed: (It is a pity because there were great cosmetics and lacquers have unique colors and great quality. Therefore I benefited from the sale and bought the rest of the varnish that has always appealed to me. I encourage everyone to visit the store and take advantage of the promotion.

Will show you my new friends.Niestety ale z końcem lipca Make Up Store przestaje działać w Polsce. Sklep w Promenadzie w Warszawie zostanie zamknięty :( Szkoda bo kosmetyki były świetne a lakiery miały wyjątkowe kolory i świetną jakość. Dlatego skorzystałam z wyprzedaży i kupiłam resztę lakierów, które zawsze mi się podobały. Zachęcam wszystkich do odwiedzenia sklepu i skorzystania z promocji.

Pokażę Wam moich nowych przyjaciół.

Henric, Doreen, Merit, Paula, Johanna, Petra, William
http://www.sklepmakeupstore.pl/

15 komentarzy:

 1. pokażę* :p w jakiej cenie są aktualnie, a w jakiej były?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki :) stacjonarnie na cały asortyment jest -40% lakiery kosztowały 41 a teraz 24,6 natomiast w sklepie internetowym jest -20%

   Usuń
 2. o kurka, jaka szkoda :/ tak długo zabierałam się do kupienia ich lakierów, że w końcu i tak nic nie kupiłam. a teraz nie mam kaski, a tu takie przeceny :/

  OdpowiedzUsuń
 3. To niesprawiedliwe, że stacjonarnie są większe zniżki, protestuję ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. fajne kolory :) szczególnie zieleń :P

  OdpowiedzUsuń
 5. przepiękna mięta i limonka :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne, szkoda, że takie drogie :(
  Chociaż w promocji nie jest aż tak źle :)

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...