niedziela, 13 maja 2012

Wygrani!!! | Winners!!!

I know that the results were to be announced later but will first: P But first a short summary of the competition. I am a little sad, because I feel that one of the participants cheated and sent two notification. The contest was for you, I tried to establish such rules to be fair. Okay time for the results of the vote :) The battle for first place was jammed and ended in a draw :)

Wiem, że wyniki miały być podane później ale będą wcześniej :P Ale wcześniej małe podsumowanie konkursu. Jest mi trochę przykro, bo mam wrażenie, że jedna z uczestniczek oszukała i nadesłała dwa zgłoszenia. Konkurs był dla Was, starałam się ustalić takie zasady aby były sprawiedliwe. No dobra czas na wyniki :) Bój w głosowaniu o pierwsze miejsce był zacięty i zakończył się remisem :)


First place awarded the commission for the work ejndzel birthday nails :)

Pierwsze miejsce przyznała komisja za pracę ejndzel i jej urodzinowe paznokcie :)While second place was awarded only a vote and falls .... Yasinisi butterflies :)

Natomiast drugie miejsce zostało przyznane tylko i wyłącznie w drodze głosowania i przypada.... Yasinisi i jej motylkom :)Girls, I congratulate you cordially :) Soon I will send a confirmation mail :) Thank you all for participating and voting, I hope you were playing well: D All the works were great!

Dziewczyny serdecznie Wam gratuluję :) Zaraz wyślę mail z potwierdzeniem :) Dziękuję wszystkim za udział i głosowanie mam nadzieję, że dobrze się bawiliście :D Wszystkie prace były świetne!13 komentarzy:

 1. Suuper :)

  Bardzo się cieszę..

  Gratuluję ejndzel wygranej i bardzo dziękuję wszystkim za głosy na moją pracę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. :)

  Dziękuję bardzo wszystkim za głosy :* (i za uznanie Szanownej Komisji) :)
  gratuluję Yasinisi i fajnie, że był remis :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale boskie i jedne i drugie;) Gratuluję;)

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...