wtorek, 8 maja 2012

Mała prośba | A small request

Recently I went to the competition at Lady-flower123. Stage of applications is over and now it's time to vote :) You do not need to be a follower or anything like that, just select the pattern and click once. My number is 8 :) I would like to ask you to vote in this contest, if you choose my work, I'll be very pleased :) You can vote HERE

Niedawno zgłosiłam się do konkursu u Lady-flower123. Etap zgłoszeń się zakończył i teraz jest pora na głosowanie :) Nie trzeba być obserwatorem ani nic z tych rzeczy, wystarczy wybrać pracę i raz kliknąć. Mój numer to 8 :) Chciałabym Was prosić o głosowanie w tym konkursie, jeśli wybierzecie moją pracę będzie mi niezmiernie miło :) Głosować możecie TUTAJ

Here is my entry:
A oto moja praca:8 komentarzy:

 1. Śliczne pazurki :)
  Już zagłosowałam ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Wczoraj czy przedwczoraj zaglosowalam :)
  Najpierw bylam zadziwiona bo u mnie sie pokazalo ze prowadza paznokcie nr 1, w jakies nieciekawe plamki, dzis jednak weszlam ponownie i widze ze wysunelas sie na (zasluzone) prowadzenie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. I voted for you!! If you do not win, I will be surprised!

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne egzotyczne kwiaty wymalowałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Głos oczywiście oddany :))

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...