wtorek, 22 maja 2012

Gio de giovanni, Blach Star, B027

First lacquer from birthday package :) In the comments was that you want to first see the purple - here it is :). Varnish is applied to cool, drying in the norm, even I would say that is normal but the site quickly (without accelerator). In the the violet, quite dark base, flies silver and blue shimmer that sparkles nicely in the sun. Capacity of the bottle is 11ml.

Pierwszy lakier z paczki urodzinowej :) W komentarz było, że chcecie najpierw zobaczyć fioletowy - oto i on :) Lakier fajnie się nakładał, schnięcie w normie, nawet bym powiedziała, że w normie ale w stronę szybko (bez przyspieszacza). W fioletowej, dosyć ciemnej bazie pływa srebrno niebieski shimmer, który bardzo ładnie błyszczy się w słońcu. Pojemność buteleczki to 11ml.2 coats + base | 2 warstwy + baza

16 komentarzy:

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...