czwartek, 24 maja 2012

Harmony, Gelish, Tiger Blossum

At first I was not convinced of the hybrids, I thought they destroy my nails and that is not enough colors to choose from. I was wrong on both counts. After removing the hybrids I have the impression that the nail is even stronger and the colors is a whole lot. The application is also nice and it's weird when soon after painting can go crazy and do absolutely everything and not have to wait until everything is dry. Tiger Blossum is a beautiful, red hybrid. Overlapped brilliantly and clung to the good. I like more and more hybrids :) Do any of you have already tried hybrid lacquers?

Z początku nie byłam przekonana do hybryd, myślałam, że niszczą paznokcie i że jest mało kolorów do wyboru. Myliłam się w obu kwestiach. Po zdjęciu hybrydy mam wrażenie, że paznokieć jest wręcz mocniejszy a kolorów jest całe mnóstwo. Aplikacja jest też przyjemna i dziwnie jest gdy zaraz po malowaniu można szaleć i robić absolutnie wszystko i nie trzeba czekać aż wszystko wyschnie. Tiger Blossum to śliczna, czerwona hybryda. Nakładała się genialnie i trzymała się również dobrze. Coraz bardziej lubię lakiery hybrydowe :) Czy któraś z Was próbowała już lakierów hybrydowych?2 coats + base + top | 2 warstwy + baza + top

Availability | Dostępność: TUTAJ

This product was made ​​available to me for review by the Beauty - Flo company.
Ten produkt został mi udostępniony do recenzji przez firmę Beauty - Flo.

18 komentarzy:

 1. Słyszałam, nawet przez chwilę myślałam o kupnie, jednak ja nie lubię nosić zbyt długo jednego koloru, no i cena zaporowa. A i zmywanie do najprzyjemniejszych nie należy, więc pozostanę przy tradycyjnych. Fakt, że kolory mają piękne:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Za droga zabawa jak dla mnie. No a poza tym (a może przede wszystkim) 3 dni z jednym kolorem to mój maksymalny wynik od jakiegoś roku ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja i tak krótko z lakierem chodzę :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładny, tylko za drogi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Naprawde ladny, moim zdaniem ciekawy, kolor.
  Jednak po 3, maks 4 dniach to chyba bym obgryzla te pazury ze zlosci byle moc zmienic kolor ;)
  A nigdy nie obgryzalam :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie też bym tak miała gdyby odpryskiwał alb coś by się z nim działo. A że jeszcze w tym czasie byłam na wyjeździe to było to idealne rozwiązanie :)

   Usuń
 6. kolor ładny, ale u mnie by się to nie sprawdziło.maluje paznokcie prawie codziennie:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale zamaskowany! :D Po miniaturce myślałam, że będzie jakiś lekko biały lakierek, a Tu czerwień. :)
  Pomysłowe opakowanie i efekt bardzo ładny jak dla mnie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opakowanie musi być takie zamaskowane ponieważ lakier utwardzany jest światłem UV, które występuje również w naturalnych warunkach. Więc buteleczki są tak zaprojektowane aby chronić lakier przed słońce, inaczej utwardzałby się w butelce :)

   Usuń
 8. Nie próbowałam jeszcze takich lakierów, ale korci mnie, oj korci - szczególnie, żeby wypróbować je na stopach. Z tym samym lakierem u rąk nie wytrzymałabym tak długo ;D

  OdpowiedzUsuń
 9. Mysle o takim rozwiazaniu na wakacyjny wyjazd. Stopy i dlonie i spokoj, ale trzeba by w sprzet zainwestowac, co?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A moze zrobilabys wpis o tym, jak to sie robi? ;) Musi byc jakis podklad, kolor i na to top? Lampa UV? No i co z plytka - trzeba ja lekko spilowac jak do tipsow czy zelu? Prosze o posta z hybrydowym tutkiem :D

   Usuń
  2. ok :) będzie step by step :)

   Usuń
 10. Kolor jest piękny.. Mnie jednak hybrydy nie kuszą.. Lubię częste zmiany :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Nosiłam hybrydy przez jakieś 3 miesiące. Niestety paznokcie zaczęły mi się bardziej rozdwajać. Nie wiem czy to wina hybrydy czy może zareagowały tak na brak odżywki?

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...