czwartek, 29 marca 2012

OPI, Holland 2012, Gouda Gouda Two Shoes

The new OPI collection :) Have not been such a collection of OPI that I liked so many colors. Gouda Gouda Two Shoes is a nice, slightly unusual, light brown. As I painted the nails I immediately thought of my thesis defense;) and my boyfriend said that this business color. Lacquer has the gold and pink particles. It happens so that you can hardly see them, but they pretty sparkle in the sun. So I took some photos in the sun (two last), so you could see these tiny wonders. Lacquer nicely and does not impose floated on skins. General I recommend :)

Nowa kolekcja OPI :) Dawno nie było takiej kolekcji OPI, żeby podobało mi się aż tyle kolorów. Gouda Gouda Two Shoes to fajny, trochę nietypowy, jasny brąz. Jak pomalowałam nim paznokcie to od razu pomyślałam o mojej obronie pracy licencjackiej ;) a mój Luby stwierdził, że to biznesowy kolor. Lakier ma w sobie złote i różowe drobinki. Bywa tak, że ich prawie nie widać, za to ślicznie iskrzą się w słońcu. Dlatego zrobiłam też zdjęcia w słońcu (2 ostatnie) abyście mogli zobaczyć te maleńkie cuda. Lakier ładnie się nakładał i nie rozlewał po skórkach. Generalnie polecam :)
2 coats + base | 2 warstwy + baza

11 komentarzy:

 1. ciekawy, chyba nawet mi się podoba :>

  OdpowiedzUsuń
 2. Że niby to jest brąz? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a co widzisz? :P stawiam na to, ze wszystko zależy od ekranu :P

   Usuń
  2. Ja widzę brudny, herbaciany róż ;D
   Bardzo udana ta kolekcja, trzeba przyznać :)

   Usuń
 3. I really like this one a lot!

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo mi się podoba ten kolorek :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładnie prezentuje się ten kolor na twoich paznokciach, a drobinki dodają mu jeszcze większego uroku. :)

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...