niedziela, 4 marca 2012

Artistic, Cheeky

Another hybrid today for you :) This time I tried Artistic in a beautiful red color :) I were on a trip and you know how it is - a hybrid is the best solution. The color is very classic and fits to everything. Overlaps very well. The effect you can assess yourselves.

Jeszcze jedna hybryda dzisiaj dla Was :) Tym razem wypróbowałam lakier Artistic w pięknym czerwonym kolorze :) Był wyjazd i wiecie jak to jest - hybryda to najlepsze rozwiązanie. Kolor jest bardzo klasyczny i pasuje do wszystko. Nakładał się również bardzo dobrze. Efekt możecie ocenić sami.2 coats | 2 warstwy

Dostępność: TUTAJ

This product was made ​​available to me for review by the Beauty - Flo company.
Ten produkt został mi udostępniony do recenzji przez firmę Beauty - Flo.

14 komentarzy:

 1. perfekcyjnie pomalowane pazurki ! ;o :) a lakier bardzo ładny

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow,piękny kolor i piękne paznokcie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Twoje paznokcie w czerwieni = marzenie *.*

  OdpowiedzUsuń
 4. Czym różnią się te lakiery hybrydowe od zwykłych? I czy samemu można w domowych warunkach takie nałożyć a potem zmyć bez problemu?? Przyznam, że nie wiem zupełnie nic na ich temat..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. różnią się tym, że trzeba każdą warstwę utwardzić w lampie UV. Jest do nich cały zestaw specjalnych preparatów - odtłuszczacz, baza, top. Ponad to zazwyczaj trzymają się ok 2 tygodni na paznokciach. Oczywiście trwałość jest kwestia indywidualną. Zdarza się tak, że paznokcie są tak (naturalnie) tłuste, że lakier nie utrzymuje się na nich długo.
   A jeśli masz w domu lampę UV i cały komplet preparatów. To bez problemu można to sobie zrobić samemu :) A zmywanie też jest bezproblemowe. Używa się metody foliowej - jak do lakierów z brokatem.
   Ja mam taki zestaw http://www.beautyflo.pl/product.php?id_product=263 -> tylko teraz coś się porobiło z ich stroną i nie wyświetla dobrych produktów :/ i do tego kolorowy lakier

   Usuń
 5. jeśli chodzi o te żelowe kolory to mam wrażenie, że mimo wszystko są one bardziej nudne niż kolory lakierów. nie ma żadnych niebezpiecznych kolorów.. nie wiem. tak mi się wydaje, ale wszystko przed nami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu się nie zgodzę :) Gelish i Artistic mają pełną gamę kolorów. Włącznie z tym, że teraz wprowadzili lakiery magnetyczne.

   Usuń
 6. Wow... this one is really beautiful. I love the finish. It's really gorgeous.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzięki za wyjaśnienie :D
  Niestety póki co lampy UV brak, ale może kiedyś sobie taką sprawię..

  OdpowiedzUsuń
 8. pomyślę o tym przed wakacjami :) kolor piękny

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...