piątek, 16 marca 2012

Anny, Dancing In The Rain

Definitely I'm in love with this brand. It ingeniously applies and has excellent colors. This time I have for you lacquer, which in fact is probably blue, but with a little green. Very interesting color. On the nails look elegant :) What do you think?

Zdecydowanie zakochałam się w tej marce. Genialnie się nakłada i ma świetne kolory. Tym razem mam dla Was lakier, który w zasadzie jest chyba niebieski ale z odrobiną zielonego. Bardzo ciekawy kolor. Na paznokciach wygląda elegancko :) Co o nim myślicie?2 coats + base + top | 2 warstwy + baza + top

11 komentarzy:

 1. Przepiękny! Kochamy chyba te same kolory :D
  Powiedz, jak z trwałością tych lakierów? Ostatni trzymał się u Ciebie znośnie, z tym jest tak samo? Widziałam ostatnio ich szafę w Douglasie i kilka kolorów mnie zauroczyło, zastanawiam się nad zakupem jednego na próbę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. generalnie całkiem ok :) Ja mam same cremy. I w dodatku ciemne. Szybciej widać np. starte końce, Ale jest zadowolona :)

   Usuń
  2. Dobrze wiedzieć, dziękuję :)
   Powodzenia na egzaminie! :*

   Usuń
 2. bardzo ciekawy, uwielbiam niebieskości

  OdpowiedzUsuń
 3. Pasuje do kolorystyki bloga! ;p Ale podoba mi się! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękny kolor!!! A twoje paznokcie to już w ogóle cud :) Obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolor super! Z przyjemnością oglądam takie odcienie na Twoich paznokciach. Ale ja jakoś nie ulegam zachwytom nad tymi lakierami. Paleta klasyczna, nawet banalna. Cena szokująca.

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...