wtorek, 20 września 2011

China Glaze, Let It Snow 2011, Twinkle Lights

Today I have for you a new lacquer from Let It Snow collection. This is a wonderful glitter. It has colorless base and many particles. As befits a Christmas collection, glitter is green, red and... Well... I thought long over this. At first I was convinced that it was gold. So I took hundreds of photos in search of gold and is not here. So once again I threw him a look and came to the conclusion that, however, are silver particles. And only in the the soft light of bulb the eye does trick and sees the gold.

Dzisiaj mam dla was nowy lakier z kolekcji Let It Snow 2011. Jest to cudny glitter. Ma bezbarwną bazę i dużo drobinek. Jak przystało na świąteczną kolekcję, brokat jest zielony, czerwony i... no cóż... długo nad tym myślałam. Z początku byłam przekonana, że to złoty. Dlatego zrobiłam setki zdjęć szukając tego złota a tu nie ma. Więc jeszcze raz rzuciłam na niego okiem i doszłam do wniosku, że jednak drobinki są srebrne. A tylko w ciepłym świetle żarówki oko robi psikusa i widzi złote.3 coats + base + top | 3 warstwy + baza + top

This product was made ​​available to me for review by the Beauty - Flo company.
Ten produkt został mi udostępniony do recenzji przez firmę Beauty - Flo.

11 komentarzy:

 1. faktycznie daje wyjatkowo swiateczny efekt:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacyjny !!! I mi również od razu skojarzył się ze świętami :)

  OdpowiedzUsuń
 3. pięęękny :) uwielbiam świąteczne kolekcje lakierów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. nie lubie takich lakierów,ale ten wyglada naprawde ciekawie. Szkoda,że nie ma zdjecia jak prezentuje sie na pazurkach z daleka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Poczułam świąteczną atmosferę. Podoba mi się ;>

  OdpowiedzUsuń
 6. Mega świąteczny ! Boski brokat !

  OdpowiedzUsuń
 7. fantastyczny kolor! gdzie go mozna dostac?

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...