sobota, 24 września 2011

China Glaze, Let It Snow 2011, Champagne Bubbles

The Christmas collection have a New Year's Eve suggestion :) Champagne Bubbles have the color of champagne :) This is a golden-yellow and has a metallic finish with the addition. Adds to its charm fine silver glitter, which resembles a bubble in the glass. :P Lacquer overlap well, drying in the standard.
 
Someone asked me where to buy. So yeah ... From what I know is a beauty - flo internet shop does not work to the end, but I think you can safely call them, people who work there are very nice and certainly will help organize the shopping :) I'll give you a link to their site. HERE

W kolekcji świątecznej mamy też sylwestrową propozycję :) Champagne Bubbles ma kolor szampana :) Jest złoto żółty i ma wykończenie typu metalic z dodatkiem. Uroku dodaje mu drobny srebrny brokat, który przypomina bąbelki w kieliszku. :P Lakier nakładał się dobrze, schnięcie w normie.

Ktoś mnie pytał gdzie kupić. Więc tak... Z tego co wiem to sklep internetowy hurtowni beauty - flo jeszcze do końca nie działa, ale myślę że spokojnie można do nich dzwonić, pracują tam bardzo mili ludzie, i z pewnością pomogą zorganizować zakupy :) Podam linka do ich strony. TUTAJ2 coats + base | 2 warstwy + baza

This product was made ​​available to me for review by the Beauty - Flo company.
Ten produkt został mi udostępniony do recenzji przez firmę Beauty - Flo.

7 komentarzy:

 1. No w sumie sylwestrowy:) ale mi nadal kojarzy się ze świętami bo mam takie łańcuchy na choinkę ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. W butelce rzeczywiście wygląda jak szampan XD Na pazurkach już nie tak bardzo, ale i tak świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. o ja ale brzydki :D chyba pierwsza chinka od dawna która mi się nie podoba :D ciekawe jak na żywo, pewnie lepiej bo one z reguły mają lepszy efekt na własnych dłoniach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzeczywiście szampański :) Brokat jak bąbelki :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie odoba mi sie, jeszcze sam kolor jeszcze ok,ale te drobinki oj nie nie nie

  OdpowiedzUsuń
 6. jakiś taki... w buteleczce ładniejszy niż na pazurkach. no i nazwę ma fajną, bo ja lubię wszystko co z szampanem związane ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kolor ohydny, ale połączenie z glitterem jest boskie! :>

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...