wtorek, 19 lipca 2011

Nail Art, Sea Waves

For a long time I did not anything new... I finally came to my mind such an idea. My boyfriend called it the sea waves, and so already :) This is a very nice and easy decorating. :D I recommend it to everyone because it is impressive :) I used three shades of blue Catrice, Up in the Air, Catrice, Pool Party at Night and China Glaze, First Mate. I'm very curious whether you like it:) because I fell in love and I walk in the men a few days:)

Do you want a tutorial?


Długo nie robiłam niczego nowego... Aż w końcu urodził mi się taki pomysł. Mój chłopak nazwał to morskimi falami i tak już zostało :) Jest to bardzo ładne i łatwe zdobienie. :D Polecam każdemu bo robi wrażenie :) Użyłam trzech odcieni niebieskiego Catrice, Up in the Air, Catrice, Pool Party at Night i China Glaze, First Mate. Jestem bardzo ciekawa czy Wam się podoba :) bo ja się zakochałam i chodzę w tym mani już kilka dni :)

Chcecie tutorial?

day light 

światło dzienne

10 komentarzy:

 1. Pierwsze skojarzenie - impresjonizm :D Ślicznie Ci to wyszło :)
  Kcemy tutorial ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Chcemy :D !! Ślicznie Ci to wyszło zapraszam do siebie.

  OdpowiedzUsuń
 3. tak myślałam :P jutro będzie tutorial :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładnie dobrane odcienie niebieskiego :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super, nakładałaś kolorki za pomocą gąbeczki? Ja nie przepadam za niebieskim ale w innych odcieniach chętnie widziałabym u siebie.

  OdpowiedzUsuń
 6. @jjjustii, tak, użyłam gąbki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ale ślicznee. Prosimy tutorial :)

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...