poniedziałek, 25 lipca 2011

China Glaze, Rain Storm


Well ... The name corresponds to the current weather: P I'll tell you that there is something incredible. Starting from the beginning. Bottle and brush are standard: D Consistency quite thin but does not hinder the application. To obtain a complete coverage need 3 to 4 layers (depends on how thick). The color is amazing. As the lake after the storm. For me it was the most surprising finish. It is a combination of several finishes simultaneously. It's like jelly sprinkled with frost with very fine glitter. Glitter is blue but darker than the color of the lacquer. A  particles in the frost finish are blue and purple. Something quite unusual.

Cóż… Nazwa odpowiada aktualnej pogodzie :P Powiem Wam,  że jest w nim coś niesamowitego.  Zaczynając od początku. Buteleczka i pędzelek są standardowe :D Konsystencja dosyć rzadka ale nie utrudnia aplikacji. Do uzyskania efektu całkowitego krycia potrzeba od 3 do 4 warstw (zależy jak grube). Kolor jest niesamowity. Jak jezioro po burzy. Dla mnie najbardziej zaskakujące było wykończenie. Jest to połączenie kilku wykończeń jednocześnie. To tak jakby frost z jelly posypany bardzo drobnym brokatem. Brokat jest niebieski ale ciemniejszy od kolor lakieru. A drobinki w wykończeniu frost są niebieskie i fioletowe. Coś zupełnie niezwykłego.


daylight, 3 coats + base
światło dzienne, 3 warstwy + baza
in the sun
w słońcu

7 komentarzy:

 1. Oglądałam go na wielu swatchach i tu pierwszy raz mi się podoba. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo przyjemny kolorek:)Szkoda, że aż 4 warstwy trzeba. Widać, że naprawdę lubisz niebieski odcień:)

  OdpowiedzUsuń
 3. @jjjustii, ostatnio się jakaś niebieska zrobiłam :P ale spokojnie :P będą też inne :D a poza tym bardzo szybko wysychał więc 4 warstwy nie były straszne :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyjątkowo ładny odcień, wydaje mi się, że przy takim kryciu byłby dobry do layeringu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Idealnie się wpasowałaś z tym postem w aurę :D Deszczu mam trochę dość, ale lakier śliczny :)

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...