środa, 27 lipca 2011

OPI, Flower-to-Flower

This lacquer is from last year's summer collection from OPI Summer Flutter 2010. I have a mini version. So I do not know whether to blame the lacquer or version but it left some streaks where it overlapped. And only the third layer covered all the clearances :( pink color is typical :P sometimes even seems to me a little catching neon. Lacquer has a silver shimmer.

To lakier z zeszłorocznej kolekcji na lato od OPI Summer Flutter 2010. Ja mama wersję mini. Więc nie wiem czy to wina lakieru czy wersji ale trochę smużył gdy go nakładałam. I dopiero trzecia warstwa pokryła wszystkie prześwity :( Kolor to typowy róż :P momentami nawet wydaje mi się lakko wpadający w neon. Lakier ma w sobie srebrny shimmen. 


daylight, 3 coats
światło dzienne, 3 warstwy
in the sun
w słońcu

8 komentarzy:

 1. Uroczy kolor :) Jak się ma do Essie Your hut or mine?

  OdpowiedzUsuń
 2. opi ma srebrny shimmer i jest bardziej różowy a essie ma różowy shimmer i jest bardziej spokojny, przykurzony. jak będzie ładniejsza pogoda mogę zrobić porównanie :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękny odcień różu. Myślę, że nadaje się na wiele okazji, bardzo kobiecy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Było by fajnie, dziękuję :))

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...