czwartek, 21 kwietnia 2011

Essence, Where is the Party?

I like the name :D where is the party? lacquer is good and the party and every day. This is true duochrome finish because the lacquer changes color. Once it is green and next purple. Impose it well but brush leaves a little smudge... But that's tough :P Another new nail polish, which is nice to wear :D

Podoba mi się nazwa :D gdzie jest impreza? lakier jest dobry i na imprezę i na co dzień. Jak przystało na wykończenie duochrome lakier zmienia kolor. Jest raz fioletowy a raz zielony. Nakładało się go dobrze tylko trochę smug zostaje... Ale mówi się trudno :P Jeszcze jedna nowość, którą aż przyjemnie jest nosić :D
światło dzienne, 3 warstwy + baza
day light, 3 coats + base coat

3 komentarze:

  1. Bardzo ładny kształt paznokci :)

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo dziękuję za komentarz:D mój blog rodzi się w bólach :D i każdy wpis bardzo mnie cieszy :D

    OdpowiedzUsuń
  3. świetny Kolor, od razu mi się spodobał, bo kocham duochromy ;D lubię wszystko co nietypowe ;) zapraszam na mojego bloga jesli lubisz to wykończenie w lakierach, bo ja prezentuje ich sporo ;)

    OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...