niedziela, 17 kwietnia 2011

Essence, Out of my Mind

Recently I got a new lacquer (essence) from color & go collection.Out of my Mind in my opinion has duochrome finish. This means that the lacquer changes color on the reflection of light. This changes the color from blue to green and has little particles. The application was nice and very well kept. I was scared a little, that it dyed my nails but after using the base coat nothing like this had happened.

Ostatnio w moim posiadaniu znalazł się nowy lakier essence z kolekcji colour & go. Out of my Mind moim zdaniem ma wykończenie duochrome, czyli w zależności od konta patrzenia zmienia swój kolor. Ten zmienia kolor z niebieskiego na zielony. oprócz tego ma niewielkie drobinki. Aplikacja była przyjemna i bardzo dobrze się trzymał. Bałam się trochę, że zafarbuje mi płytkę paznokcia ale po użyciu bazy nic takiego nie miało miejsca :D
światło dzienne, 2 warstwy + baza + top
day light, 2 coats + base + top coat

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...