piątek, 17 czerwca 2011

China Glaze, High Def

Whenever I want to paint my nails quickly I looking for so-called trouble-free lacquers. I mean a "unit", which leaves no streaks or lumps. And of course those that impose a fine. These are the lacquers from the collection Tronica 2011 from the China Glaze. This lacquers are applied so incredibly simple :) very pleased :D Today I wanted to show you a baby from this collection. A beautiful deep blue color, I could stare at it for hours :P I'm still thinking about what kind of finishing it has. I guess shimmer. How do you think?

 Zawsze gdy chcę pomalować paznokcie szybko to szukam tak zwanych lakierów bezproblemowych. Mam na myśli "jednostki", które nie pozostawiają smug ani grudek. No i oczywiście takie, które nakładają się świetnie. Takie są lakiery z kolekcji Tronica 2011 od China Glaze.Te lakiery nakłada się tak niesamowicie prosto :) sama przyjemność :D  Dzisiaj chciałam pokazać jednego maluszka z tej kolekcji. Piękny głęboki niebieski kolor, mogłabym się w niego wpatrywać godzinami :D Co do wykończenia t do tej pory się zastanawiam jaki to rodzaj. Chyba shimmer. Jak myślicie?


światło dzienne, 3 warstwy + baza
day light, 3 coats + base


I would like to remind you about the vote. I took part in a competition organized by the Sabbath of animal pattern. I published it a few days ago:) HERE and now everything in your hands. Every vote is important. You can vote HERE

Chciałabym przypomnieć o głosowaniu. Wzięłam udział w konkursie organizowanym przez Sabbathę na zwierzęcy wzorek. Opublikowałam go kilka dni temu :) TU a teraz wszystko w Waszych rękach. Każdy głos jest na wagę złota. Głosować można TU

7 komentarzy:

 1. Ten z kolei kojarzy mi się z zachmurzonym letnim niebem przed burzą ;D Rzeczywiście śliczny :)) A w słońcu nie podchodzi pod holo? Tak mi jakoś wygląda ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jestem wykonczeniowa ignorantka i rozrozniam tylko kremy, brokaty i shimmery :) a kolor fajny, ostatnio mam niebieska faze, ku ubolewaniu Lubego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. @Saturday-Night, dziekuję

  @Paramore, no właśnie z holo też ten lakier nie ma nic wspólnego, taki dziwaczek... Jak cała Tronica.

  @Miss Aggie, o zupełnie tak jak ja... Ostatnio głównie niebieski u mnie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. na tym różowym lepiej widac to iskrzenie, ale niebieski zapisałam sobie na liście "muszmieciów" :)

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...