środa, 12 września 2012

MiYO, Miyo Mini Drops, Cyber Green

In the end, I tried these varnishes :D I'm talking about Miyo! Since some time I went around them and eventually the decision was taken :) And in all that is good. Lacquer is nice and by chance I bought a lacquer base for which I will tell you later, but for now, it remain shrouded insweet mystery :) I do not convince me, I will not tell you anything! :P Cyber ​​Green overlaps is nicely, and has a beautiful bottle green color. In addition it has silver particles, which added charm.

W końcu i ja wypróbowałam te lakiery :D Mowa o MiYO! Od jakieś czasu się wokół nich kręciłam aż w końcu decyzja została podjęta :) I w sumie dobrze. Lakier jest fajny a przez zupełny przypadek kupiłam bazę pod pewnego przystojniaka o którym opowiem później a na razie pozostanie owiany słodką tajemnicą :) I nawet mnie nie przekonujcie, nic Wam nie powiem! :P
Cyber Green ładnie się nakładał i ma śliczny butelkowo zielony kolor. Do tego ma srebrne drobinki, które dodają mu uroku.


 2 coats + base | 2 warstwy + baza


11 komentarzy:

 1. Ciekawy. Nie raz się nad nim zastanawiałam, ale jakoś jeszcze sie nie skusiłam..

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja się jeszcze nie oparłam urokowi tych lakierów, jestem silna i dzielna :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. trzymam kciuki, chociaż takie długotrwałe opieranie się może zaszkodzić zdrowiu bądź życiu, przez postanowieniem skonsultuj się z inną blogerką :)

   Usuń
  2. Skuś się, wiele tracisz :)

   Usuń
 3. Zdecydowanie stworzony dla mnie **

  OdpowiedzUsuń
 4. też go posiadam i uwielbiam ten kolor ; D

  OdpowiedzUsuń
 5. Też ostatnio w końcu kupiłam miyo, ale jeszcze nie wypróbowałam ;). A ten cudny. Jeśli będę zadowolona to i tego pewnie poszukam.

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...