niedziela, 29 stycznia 2012

Make Up Store, Muchion

This is the latest lacquer from MUS. He went to the collection this winter. He has a red and gold shimmer. I really beautifully reflects the light :D It reminds me a bit of lacquer from the collection of OPI Burlesgue - Let Me Entertain You. As nails are painted a I thought every woman should have such lacquer :D There's a classic and everything fits.

To najnowszy lakier od MUS. Wszedł do kolekcji tej zimy. Ma w sobie czerwony i złoty shimmer. I naprawdę pięknie odbija światło, iskrząc się przy tym bardzo mocno :D Przypomina mi trochę lakier z kolekcji Burlesgue od OPI - Let Me Entertain You. Jak pomalowałam paznokcie to sobie pomyślałam, że każda kobieta powinna mieć taki lakier :D Jest taki klasyczny i do wszystkiego pasuje.3 coats + base + top | 3 warstwy + baza + top

10 komentarzy:

 1. bardzo go lubię, mam wersję ale OPI :)
  PS. wybierasz się na targi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jasne :) i na tych w lutym Salon Wiosna i potem w marcu na Beauty Forum. A ty? wybierasz się?

   Usuń
  2. kusi mnie by jechać, ale podróż kosztuje:P w najbliższym czasie planuję kupić nowy obiektyw, więc sama nie wiem ...:((

   Usuń
 2. fajny kolorek :) choć na moich paznokciach czerwień nie gości :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Prześliczny, ale własnie leci do mnie OPIk, więc raczej nie będe dublować :) Mam juz za dużo bardzo podobnych do siebie lakierów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny, również skojarzył mi się z OPIkową kolekcją :)

  OdpowiedzUsuń
 5. pazurki masz przepiękne - idealne :) a lakier śliczny :)

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...