środa, 11 stycznia 2012

China Glaze, Tronica 2011, Hyper Haute

Lacquers from Tronica collection is the least problematic lacquers what my eyes have seen :D They compounded fabulously, dry quickly, do not leave streaks or bubbles. Generally they dry for half matt, it is worth to impose top, except that without top they are short-lived.

Lakiery z kolekcji Tronica to najmniej problemowe lakiery jakie widziały moje oczy :D Nakładają się bajecznie, schną szybko, nie zostawiają smug ani bąbelków. Schną generalnie do pół matu, warto nałożyć top, poza tym bez topa są krótkotrwałe.2 coats + base | 2 warstwy + baza

15 komentarzy:

 1. Piękny! Gdzie można go kupić?

  OdpowiedzUsuń
 2. @Anonimowy, sprawdź w hurtowni beauty-flo http://www.beautyflo.pl/ wiem, że w sklepie internetowym tego nie ma ale tam jeszcze wielu produktów nie ma. Możesz tam zadzwonić albo napisać mail. Ja mój mam z victoria's beauty. A tak to zostaje allegro albo e-bay.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie zachwycają mnie takie lakiery. Tak samo nie mogę się przekonać do lakierów holograficznych czy serii OPI DS.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziękuję za info.Przy okazji mma pytanko gdzie najkorzystniej cenowo wychodzą chinki? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. @Anonimowy, to zależy. W tej hurtowni beauty-flo mają stałą cenę na lakiery 20 zł. Chyba, że to nie jest "zwykły" lakier, a teraz mają przeceny na świąteczne kolory i craki :D wielu lakierów jeszcze nie ma sklepie bo dopiero zaczynają sprzedaż internetową i jeszcze wszystkiego nie wprowadzili. polecam :D na alphanailstylist.pl cena zależny od kolekcji i są od ok 18 do 25 a na www.victoriasbeauty.com też zależny od kolekcji 23 - 27. Trzeba sprawdzać :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo dziękuję za rady :-) Czas zacząć polowanie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. o mamo <3 chce go jest prześliczny

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajny, taki holo w wersji "light" :D

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...