piątek, 27 stycznia 2012

Harmony, Gelish, Bella's Vampire

I have for you today, my second hybrid manicure in my life: D This time it is very dark burgundy creme. The eggplant:) Hybrid manicure is a nice solution for the ladies, which quickly destroys the ordinary lacquer, eg because of work they do. How do you like?
This lacquer can be bought in a shop at a dealer Beauty - Flo. We will also need Mini Basic Kit and UV lamp.

Na dzisiaj mam dla Was mój drugi w życiu hybrydowy manicure :D Tym razem to bardzo ciemno bordowy creme. Taki bakłażanowy :) Hybrydowy manicure to fajne rozwiązanie dla pań, którym się szybko niszczy taki zwykły lakier np. z powodu pracy jaką wykonują. Jak Wam się podoba?
Ten lakier można kupić w sklepie u dystrybutora Beauty - Flo. Niezbędny też będzie Mini Basic Kit oraz lampa UV.


3 coats + base + top | 3 warstwy + baza + top

This product was made ​​available to me for review by the Beauty - Flo company.
Ten produkt został mi udostępniony do recenzji przez firmę Beauty - Flo.

8 komentarzy:

 1. Jak dlugo trzyma Ci sie hybryda? Nakladasz tylko do sloczowania czy trzymalas kiedys dluzej? A moze pokazalabys fotki ze stanem lakieru po tygodniu, dwoch itd...? (heh sama chyba nie wytrzymalambym z jednym kolorem przez 2 tyg :P)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z poprzednią chodziłam tydzień :) chyba nawet dłużej :D i są tam zdjęcia po tygodniu. Z tą biegałam raptem 3 dni :D Ale po tygodniu mam odrosty, które mi się nie podobają. Więc więcej niż tydzień nie dam rady :P

   Usuń
 2. to może być super sprawa na wakacje na wyjazd :)

  OdpowiedzUsuń
 3. I love the dark colors!! :)

  I tagged you with two awards
  http://wackylaki.blogspot.com/2012/01/more-awards.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Lakiery Gelish trzymają się do 10ciu dni.. jak dla moich klientek za krótko... dlatego musiałam zakupić jeszcze Shellac'a - ten wytrzymuje ponad 2 tygodnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam pytanko...czy tez musicie malować 3 warstwy lakieru? Nie każdy kolor ładnie kryje po dwóch.. a poza tym czy też macie taki problem : uciekający lakier z wolnego brzegu ??? Dopiero 3cia warstwa to przykrywa. A może robię coś nie tak?? Staram się dobrze odtłuścić płytkę, a nawet opuszek palca, a i tak lakier mi ucieka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety czasem też mam problem z wolnym brzegiem ale tylko z niektórymi lakierami. A co do trzech warstw to też wszystko zależy od lakieru.

   Usuń
 6. Większość producentów zaleca przetarcie bazy hybrydowej suchym, lub skropionym cleanerem wacikiem Bazy hybrydowej, a następnie położenie koloru w 2-3 warstwach.

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...