środa, 15 sierpnia 2012

Ylin, Mood 07

I come to you, in this non-working day, with lacquer mood. This is my first experience with such a loon and I'm positively to him set. Overall, I had fun running around and put my hands under cold water, or I kept them in a car with air conditioning, just to see how the color changes. My boyfriend laughed at me that I act like a child - what about it? ;)
Lacquer did not want to work with my base (Orly Bonder) and a little stretched. Also I applied four layers, because I saw a still clearances, but the varnish dries in the blink of an eye.
When it comes to the mood finishing. When the varnish is warm, it has an amazing blue color and when it gets colder starts to make purple. When I was taking pictures was still warm so for most of the day I had a blue nails (I wonder how it will behave in the winter) but in the evening, when it was cooler, I could admire these transitions.
I was leaning over backwards to show you the different faces of the lacquer :) I'm lost somewhere, unfortunately, the whole blue photo but I think it was the least interesting :P

Przybywam do Was, w ten wolny od pracy dzień, z lakierem typu mood. To moje pierwsze doświadczenie z takim cudem i jestem pozytywnie do niego nastawiona. Generalnie miałam zabawę, biegałam i wkładałam ręce pod zimną wodę albo przykładałam do klimatyzacji w samochodzie, aby tylko zobaczyć jak zmienia kolor. Mój Luby się ze mnie śmiał, że zachowuję się jak dziecko - co poradzić? ;)
Lakier nie chciał współpracować z moją bazą (Orly, Bonder) i trochę się ślimaczył. Nałożyłam też 4 warstwy, ponieważ ciągle dostrzegałam prześwity, ale lakier wysycha w mgnieniu oka.
Co do wykończenia typu mood. Gdy lakier jest ciepły ma niesamowity błękitny kolor a gdy robi się chłodniej zaczyna się robić fioletowy. Gdy robiłam zdjęcia było jeszcze ciepło więc przez większość dnia miałam niebieskie paznokcie (ciekawe jak będzie w zimę) ale pod wieczór, gdy już było chłodniej, mogłam podziwiać te przejścia.
Stawałam na głowie aby pokazać Wam różne oblicza tego lakieru :) Gdzieś niestety zagubiłam całe niebieskie zdjęcie ale myślę, że było najmniej ciekawe :P

 4 coats + base | 4 warstwy + baza

Availability | Dostępność: HERE | TUTAJ

This product was made ​​available to me for review by the Born Pretty company.
Ten produkt został mi udostępniony do recenzji przez firmę Born Pretty.

13 komentarzy:

 1. o rany, geniusz!:D Ale superancki jest!=) Nie dość że kolor ma piękny to jeszcze tak bajeruje:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny kolor... I ładnie się zmienia.. Podoba mi się..

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny.. Można gdzieś w Polsce dostać te lakiery? w jakimś sklepie internetowym ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja go mam z Born Pretty :) Możesz go zamówić z zniżką 10%. Z prawej strony jest kupon zniżkowy i wysyłka jest darmowa :D

   Usuń
 4. idealne pazurki i lakier też :)

  OdpowiedzUsuń
 5. nieezły bajer, tylko mógłby być mniejwarstwowcem :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale bajerancki :D Chciałabym kiedyś takiego wypróbować, będę musiała się zaczaić ^^

  OdpowiedzUsuń
 7. ale wow! nie wiedzilam ze takie lakiery sa! No i ja jeszcze go nie mam?! A PL sa gdzies dostępne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chyba kiedyś coś na allegro widziałam :P No i z tego sklepu http://www.bornprettystore.com/ masz darmową wysyłkę

   Usuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...