piątek, 17 sierpnia 2012

Nail Art, ANE-NAIL, Water Decals, Roses

Having learned from experience with previous stickers for the whole nails (which you can read HERE), I found that never again I will use them. Another company launched the stickers, and I wanted to give them another chance. First of all, because I really like patterns. But unfortunately it is another dud.
You have to work hard at the beginning to cut the stickers in the shape of the nail. The sticking is not also simpler. Stickers do not want to sit where I wanted them to be. Sticker long slide onto the nail. The simplest is sawing the excess stickers at the end of the nail. (Included is a tiny nail file). The final step - top, which shows all the imperfections of stickers. The banks that have not stuck, immediately curl up inside and you have to work hard to unwrap them.
And when I dealt with one hand, then the second, the label did not want to stick. I pissed off and all washed away - at least it went quickly. Do you have any better experience with such inventions?

Nauczona doświadczeniami z poprzednimi naklejkami na całe paznokcie (o których możecie przeczytać TUTAJ) stwierdziłam, że już nigdy więcej ich nie użyję. Ale wyszły naklejki innej firmy i chciałam dać im jeszcze jedną szansę. Przede wszystkim dlatego, że wzory bardzo mi się podobają. Ale niestety to kolejny niewypał.
Trzeba się na początku napracować aby przyciąć naklejki na kształt paznokcia. Z przyklejaniem też nie jest prościej. Naklejki wcale nie chcą siedzieć tam gdzie je chciałam zostawić. Długo naklejka ślizgała mi się po paznokciu. Najprostsze jest odpiłowanie nadmiaru naklejki z końca paznokcia. (w zestawie jest maleńki pilniczek). Ostatni krok - top, który pokazuje wszystkie niedoskonałości naklejki. Brzegi, które się nie przykleiły natychmiast zwijają się do środka i trzeba się napracować aby je odwinąć.
A gdy uporałam się z jedną ręką to do drugiej naklejka wcale nie chciała się przykleić. Wkurzyłam i wszystko zmyłam - przynajmniej to poszło szybko. Macie może lepsze doświadczenia z takim wynalazkami?Accessibility | Dostępność: HERE

This product was made ​​available to me for review by the KKcenterHK company.
Ten produkt został mi udostępniony do recenzji przez firmę KKcenterHK.

12 komentarzy:

 1. Naklejki idealnie nałożone potrafią robić super wrażenie, ale perfekcyjna aplikacja graniczy dla mnie z cudem niestety..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niestety dla mnie to tez jest wyczyn :P z jedną ręką dałam radę i wyglądało całkiem całkiem ale z drugą nie mam pojęcia co się stało ale wcale nie chciało się przykleić :(

   Usuń
  2. Wszystkie naklejki omijam z daleka :)

   Usuń
 2. ja jeszcze nigdy nie używałam ale znając mnie muszę sama wymacać żeby sie przekonać że są do d.. do kitu :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie miałabym cierpliwości do nalepiania tych naklejek,ale efekt mimo męczarni u Ciebie jest piękny! Nie widać niedociągnięć :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzeczywiście ładny wzór. Ja nie zamierzam próbować, wyszłoby dużo gorzej...

  OdpowiedzUsuń
 5. praca warta zachodu bo wyglądają cudnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. No proszę Cię, u Ciebie jakoś to wygląda... lepiej nie zaglądaj teraz do mnie :D u mnie to jest istna katastrofa :P
  no i nie dziwię się, że się skusiłaś, bo wzór jest naprawdę śliczny :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Aleś namarudziła, a na zdjęciu wygląda cacy XD
  Jedyne naklejki całopaznokciowe, które dały się przeze mnie opanować, to wodne ażurowe, o których już pisałam na blogu. Reszcie zdecydowanie dziękuję, chociaż i tak nie wykluczam dalszych prób ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do zdjęcia to stanęłam na głowie aby to jako tako wyglądało :P Ale się napracowałam przy tym jak głupia :P

   Usuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...