sobota, 18 lutego 2012

Seche Restore

Am I only tried once dissolve, known and loved Seche Vite with an ordinary solvent for lacquer? I bet it's not just me: P Oh well ... I tried and it did not work. I wondered what is so special in the diluent from Seche that he can do the trick and no other can ... It turns out that Seche Restor is not a diluent but it is a solvent. And this is difference. When you consume about 2/3 of our he begins to thicken - this is probably the only minus. Then you can add a few drops of Seche Restore, which restores the ingredients , which had time to get away during use. So Seche Restor does not dissolve the top, it regenerates it. The package is 14 ml (.5 fl oz) of product, and a dropper. Generally this is a good investment if one wants to permanently make friends with Seche Vite :)

Czy tylko ja próbowałam kiedyś rozpuścić znany i lubiany top Seche Vite zwykłym rozpuszczalnikiem do lakieru? Założę się, że nie :P No cóż... Próbowałam i nic mi to nie dało. Zastanawiałam się co jest takiego wyjątkowego w rozcieńczalniku od Seche, że on daje rade a żaden inny nie... Okazuje się, że Seche Restor to nie jest rozpuszczalnik tylko rozcieńczalnik. A to różnica. Gdy zużyjemy ok. 2/3 naszego topa on zaczyna gęstnieć - to chyba jego jedyny minus. Wtedy można dodać do niego kilka kropel Seche Restor, który przywraca składniki topa, które zdążyły się ulotnić podczas używania. Więc Seche Restor nie rozpuszcza topa tylko go regeneruje. W opakowaniu jest 14 ml (.5 fl oz) produktu i zakraplacz. Generalnie dobra inwestycja jeśli ktoś chce się na stałe zaprzyjaźnić z Seche Vite :)

dostępność:  TUTAJ

8 komentarzy:

 1. ja jestem w polowie SV i faktycznie, gęstnieje;/ trzeba bedzie popatrzec za restore :)

  OdpowiedzUsuń
 2. a mi się udało uzyć Cree na niego i dało radę - aczkolwiek Seche nie lubię i już nie kupię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również używam Cree i nie jest najgorszy :)

   Usuń
 3. Yes, I agree, this is a must.
  I normally buy the big professional bottle (118ml/4oz) and fill in the small bottle as it starts to happen, but sometimes I also use the restore...

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mam jeszcze Seche Vite ale jak już się go dorobię to i w rozcieńczalnik zainwestuję :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze wiedzieć, jestem na początku buteleczki więc narazie nie zauważyłam, żeby zgęstniał.

  OdpowiedzUsuń
 6. Oczywiście, że próbowałam kiedyś ratować Seche zwykłym rozcieńczalnikiem. Efekt nie był zły ale i tak zainwestowałam w Seche Restore i nie żałuję wydanej kasy ;>

  OdpowiedzUsuń
 7. Mi restore starczyl na ponad rok, a bez SV nie wyobrazam juz sobie zycia :)

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...