sobota, 31 grudnia 2011

Happy New Year!

I wish you all a happy New Year! Year 2011 was full of many events, such as , I started a blog: D Just a year ago I never would have thought that I would have this piece of the internet for me. :D Now I would not change this for anything. It gives a lot of satisfaction. I would also like to thank for your support and all the comments :D I hope that in 2012 you will look to me ;)

I would like to wish you in 2012 fulfilled all your dreams come true and that the coming year was better: D I hope that you have fun this night : *


Życzę Wam wszystkim szczęśliwego Nowego Roku! Rok 2011 obfitował w wiele wydarzeń np. zaczęłam prowadzić bloga :D Jeszcze rok wcześniej nigdy bym nie pomyślała, że będę mieć ten kawałek internetu dla siebie :D Teraz bym tego za nic nie zmieniła. To daje dużo satysfakcji. Chciałabym też podziękować za wsparcie i wszystkie komentarze :D Mam nadzieję, że w 2012 też będziecie do mnie zaglądać ;)

Chciałabym Wam życzyć aby w 2012 roku spełniły się wszystkie wasze marzenia i aby nadchodzący rok był lepszy :D Mam nadzieję, że się świetnie bawicie w tę noc :*

2 komentarze:

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...