4 coats + base + top | 4 warstwy + baza + top
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą OPI - Skyfall 2012. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą OPI - Skyfall 2012. Pokaż wszystkie posty
niedziela, 2 czerwca 2013
OPI, Skyfall 2012, Goldeneye
To jest lakier do którego wzdychałam dłuuugo i nie miałam okazji go kupić. Aż moja mama musiała wyjechać 300 km od domu aby go upolować i to całkiem przypadkiem :) Moim zdaniem był wart wzdychania bo to najładniejsze złotko jakie widziałam :) Bardzo ładnie odbija promienie i super mocno błyszczy. Ponad to dobrze się nakłada i szybko schnie.
Subskrybuj:
Posty (Atom)

.jpg)
.jpg)