Pokazywanie postów oznaczonych etykietą OPI - Skyfall 2012. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą OPI - Skyfall 2012. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 2 czerwca 2013

OPI, Skyfall 2012, Goldeneye

To jest lakier do którego wzdychałam dłuuugo i nie miałam okazji go kupić. Aż moja mama musiała wyjechać 300 km od domu aby go upolować i to całkiem przypadkiem :) Moim zdaniem był wart wzdychania bo to najładniejsze złotko jakie widziałam :) Bardzo ładnie odbija promienie i super mocno błyszczy. Ponad to dobrze się nakłada i szybko schnie.



4 coats + base + top | 4 warstwy + baza + top
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...