niedziela, 13 lipca 2014

BalbCare. rękawiczki i skarpety

Dzisiaj trochę o pielęgnacji i możliwości zrobienia sobie baaardzo fajnego zabiegu w domu :) Otóż dostałam szansę wypróbowania produktów BalbCare, nigdy w życiu o nich nie słyszałam. Ale teraz gorąco polecam :)

A i przypominam o rabacie do hurtowni Beauty-Flo, na hasło "happy nails by mada" możecie liczyć zniżkę przy zakupie lakierów Morgan Taylor. Więcej info TUTAJW opakowaniu jest jedna para rękawiczek lub skarpet, pilniczek i patyczek. 


Rękawiczki/skarpety z emulsją są zapakowane w dodatkowy woreczek, nie się co martwić, że coś się z nich wyleje ponieważ miejsce gdzie powinien być otwór na rękę czy stopę jest zgrzany. Tak więc po rozpakowaniu produktu, należy równomiernie rozprowadzić emulsję w środku, przygotować dłoń lub stopę do zabiegu (zmyć lakier, opiłować paznokcie) i rozciąć rękawiczkę/skarpetkę a następnie założyć.Następny krok to rozcięcie końcówki na palcu, zdjęcie nadmiaru emulsji z palca i można już usuwać skórki, ponieważ w emulsji jest składnik, który zmiękcza naskórek.
Mam nadzieję, że nikogo nie przeraził widok mojej ręki w rękawiczce :P


Ostatnim etapem jest zdjęcie całej rękawiczki, można wykonać masaż dłoni (jeśli robicie zabieg komuś, sobie raczej trudno to zrobić :P) Paznokcie przeciera się acetonem aby uaktywnić składnik, dzięki któremu lakiery dłużej utrzymują się na paznokciach. I można malować :)

Więcej jak krok po kroku używa się tych rękawiczek czy skarpet znajdziecie TUTAJ


A jeśli chodzi o moje wrażenia, to oba zabiegi, zarówno na dłonie jak i na stopy są bardzo przyjemne, skóra potem jest bardzo nawilżona a skórki bardzo łatwo dają się usunąć i to na długo.
 
Na dłonie zabieg robiłam jakieś 3 tygodnie temu i do tej pory nie musiałam nic robić z moimi skórkami. 

Jedna taka para kosztuje ok 10zł. Dla jednych to będzie dużo a dla innych nie, ale moim zdaniem zdecydowania warto, raz na jakiś czas można sobie zrobić przyjemność. Biorą pod uwagę, że emulsja zastępuje wszelkiego rodzaju kremy, peelingi i inne preparaty, również parafinę, dodatkowo taki zabieg jest łatwy w wykonaniu i na pewno tańszy niż wizyta u kosmetyczki :P
 
Availability | Dostępność: HERE | TUTAJ
 
This product was made ​​available to me for review by the Beauty - Flo company.
Ten produkt został mi udostępniony do recenzji przez firmę Beauty - Flo.

1 komentarz:

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...