piątek, 27 czerwca 2014

CND, Vinylux, Water Park

Witam, to mój mały comeback :) Nie dałam długo na siebie czekać, bo na mojej blogowej drodze pojawił się ktoś z propozycją nie do odrzucania i dodał mi skrzydeł. :)
Usłyszałam: "No Pani Magdo, to nie możliwe, że chce Pani skończyć, przecież była tym Pani taka zakręcona" Przemyślałam to i stwierdziłam, że w sumie to dalej mnie to kręci, dalej sprawia mi radość robienie paznokci :) I jak poczułam, że już nic nie muszę to nabrałam ochoty na pisanie dalej.
Tak więc jestem ale pewnie w nieco innej formie, myślę, że będzie mniej notek ale bardziej treściwe :) Mam nadzieję, ze taka forma Wam też się spodoba, a teraz do rzeczy, bo mam do pokazania coś fajnego.

Nie wiem czy ktoś słyszał o linii Vinylux? Ja do tej pory nie i dlatego jak dostałam taki lakier do ręki to byłam bardzo ciekawa co z tego wyjdzie. Generalnie chodzi o to, że jest to seria lakierów i top, które utwardzają się światłem słonecznym. Tak więc z czasem staje się coraz bardziej odporny i pozwala na noszenie manicure w nienaruszonym stanie przez co najmniej tydzień :)

Lakier kolorowy posiada w swojej formule bazę, tak więc kładzie się go bezpośrednio na paznokieć. Lakier daje się spokojnie malować cienkimi warstwami i dosyć szybko wysycha, następnie kładzie się top. Jedyny minus tej techniki jest taki, że top schnie trochę dłużej od Seche, ale też nie jakoś ekstremalnie długo.Pomalowałam nim paznokcie na długi weekend czerwcowy. Tak więc były różnego rodzaju aktywne wypoczynki na świeżym powietrzu, ognisko, grill itd. Potem jeszcze praca przy komputerze i dokumentach oraz różne obowiązki domowe, i tak prezentował się po tygodniu:


To co mi najbardziej przeszkadzało to odrośnięty paznokieć, trochę starły się końców ale totalnie zero odprysków, za co duży plus. :)

A tak wyglądały paznokcie po 9 dniach. Z daleka jeszcze niczego sobie natomiast z bliska zaczynały mnie denerwować i czas już był na zmianę, chociaż koleżanki z pracy stwierdziły, że jeszcze można by go ponosić :)


No i jak Wam się podoba taki wynalazek? To jest super dla osób, które nie mają czasu malować albo na dłuższe wyjazdy. Ciekawa alternatywa dla hybrydy i innych taki trwałych propozycji.

 3 coats + top | 3 warstwy + top
Availability | Dostępność: HERE | TUTAJ
This product was made ​​available to me for review by the Beauty - Flo company.

Ten produkt został mi udostępniony do recenzji przez firmę Beauty - Flo.

5 komentarzy:

 1. Fajnie że wróciłaś, ten lakier to coś dla mnie, bo lubię mieć pomalowane paznokcie ale nie lubię co chwilę malować:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. moja kosmetyczka używa hybryd Vinylux, ale nie miałam okazji spróbować. ciekawy pomysł z tym przedłużaniem trwałości przez światło słoneczne, hehe, czego to nie wymyślą ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie cały numer polega na tym, że to nie hybryda :) Można bez problemu zrobić sobie w domu i nie trzeba mieć lampy ani nic takiego :)

   Usuń
 3. Nie słyszałam o tej metodzie, ciekawe :). Czekam aż wymyślą lakier, który sam się będzie nakładał na paznokieć :D.

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...