wtorek, 29 stycznia 2013

Misa, Wander Lush 2012, Frozen in Time

Powiem Wam, że nie sądziłam, że studia zaoczne są takie trudne. Najzwyczajniej w świecie mi się już nie chce. Dopiero kończę pierwszy semestr studiów magisterskich a już mi się nie chce, odliczam miesiące do końca :)

Dzisiejszą gwiazdą jest lakier o cudownym kolorze, spodoba się miłośniczką niebieskiego. Przedstawiam Wam niezapominajkowego Frozen in Time. Na paznokciach wyglądał bosko. Niestety drobinki trochę znikają ale dla koloru można zabić :)2 coats + base + top | 2 warstwy + baza + top

12 komentarzy:

 1. ładny, przez Ciebie kochanaaaa mam na mojej targowej liście cztery lakiery w kolorze niebieskim :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj.... no nie moja wina, że moje oczka zawsze wędrują w stronę tych niebieskich.

   Usuń
 2. Hmm, teraz chyba żałuję, że go nie kupiłam. Wygląda u Ciebie genialnie. Muszę to jeszcze przemyśleć i ewentualnie dopisać do listy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. jak wypada jego trwałość względem lakierów innych firm? zainteresowałaś mnie tymi lakierami, więc zostanę u Ciebie na dłużej. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zapraszam :) Moim zdaniem to jedne z trwalszych okazów. Zdarzało mi się chodzić z nimi nawet tydzień (poprawiałam tylko końcówki) a tak, żeby mi pół paznokcia odprysło to się jeszcze nie zdarzyło.

   Usuń
 4. Kolor bardzo mi się podoba i bardzo chciałabym mieć takie paznokcie jak Ty masz :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super kolor! Ostatnio zakochałam się w błękitach :)

  OdpowiedzUsuń

Thank you for all the comments. I always read them all and if it is possible I will answer :D I'll answer any questions.

Please, do not post comments with blogs addresses. These types of comments will be removed.


Dziękuję za komentarze. Zawsze wszystkie czytam i w miarę możliwości będę na nie odpowiadać :D Na pewno odpowiem na wszelkie pytania.

Bardzo proszę o nie umieszczanie komentarzy z adresami blogów. Tego typu komentarze będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...